Czy ból pod kolanem może oznaczać zakrzep?

Dzień dobry, Miałam zapalenie gardła, dostałam od lekarza antybiotyk amylaze. Leżę w łóżku w czasie choroby. Na drugi dzień Wieczorem mama postawiła mi bańki., po jakimś czasie zaczęłam odczuwać ból z tyłu nogi pod łydką. Ten ból się utrzymuje non stop, jak na zmianę pogody i uczucie gorąca czy pieczenia. Nie wiem co się dzieje, czy to jakiś zakrzep czy coś innego, proszę o odpowiedź

Szanowna pani są to zbyt poważne sprawy żeby diagnozować je przez internet dodatkowo nie widząc nawet tego co się dzieje na jakimkolwiek zdjęciu Proszę pilnie udać się do lekarza zakrzepica jest jak najbardziej wskazaniem do udania się na izbę przyjęć najbliższego szpitala jeśli zakrzepica się nie potwierdzi to uda się pani do lekarza rodzinnego po dalsze zalecenia