Czy mogę mieć jakieś wrzody żołądka?

Witam. Mam taki problem, że choruje półtora roku na bulimie, wymiotuję conajmniej kilka razy na dzień. Dzisiaj gdy wymiotowalam pod koniec coś się chyba stało, bo resztki jedzenia, które zaczęłam zwracać jakby "wylatywalo" z z żołądka i przelatywalo tylko przez przelyk, chwilę wcześniej tego uczucia nie miałam, to uczucie jakby pustego żołądka, przełyku, ciężko mi określić, wymioty wyglądały również dziwnie. Przestałam wymiotować z obawy, że mogłam sobie coś uszkodzić w środku. Od tamtej pory boli mnie nadbrzusze, stało się to jakieś 2h temu, ból się trochę nasila a brzuch jest napięty i spuvhniety w górnej części. Co to może oznaczać? Czy mogłam mieć jakieś wrzody żołądka, które pękły czy możliwe, że coś mi się nagle stało podczas wymiotowania?

Wymuszanie wymiotów nie jest rzeczą naturalną i w związku z tym organizm może różnie reagować. Bez badania niestety nikt nie stwierdzi co sie wydarzyło. Proponuję zgłosić się do lekarza, wykonać badanie i wtedy okaże się jakie spustoszenie uczyniła bulimia w pani organizmie. Doradzam podjęcie psychoterapii zaburzeń odżywiania, bo z czasem przynoszą one coraz większe problemy zarówno na tle zdrowia fizycznego, jak psychicznego. Pozdrawiam