Czy mogę mieć nerwicę lękową z depresją?

Witam Mam 30 lat i od 3 miesięcy prawdopodobnie nerwice lękowa z depresja. Ciągle ogarnia mnie lęk że coś mi się stanie zachoruje albo umrę. Mam już dość tego stanu w przeszłości wiele przeszłam ale teraz mam wspaniałego męża i kochanego synka wszytko mi się układa i boję się że zaraz się to skończy. Drentfieje mi kark, głowa mi cała pulsuje, mam przyspieszony odech, duszności i mdłości. BYŁAM u psychiatry dostałam leki ale nic nie pomagają.

Oprócz farmakoterapii zachęcam także do podjęcia psychoterapii, która pozwoli Pani przyjrzeć się głębszym (emocjonalnym i osobowościowym) mechanizmom, które przyczyniają się do powstawania i utrzymywania się objawów lęku. Specjalista pomoże Pani także pracować nad poczuciem bezpieczeństwa, zaufania do siebie i ludzi, wartości czy pewności siebie, a tym samym zyskać większą kontrolę zarówno nad objawami, jak i całym funkcjonowaniem. Zachęcam zatem do odjęcia dalszego leczenia.