Czy mogę przerwać stosowanie moich tabletek?

Dzień dobry mój chłopak wyjeżdża na pare miesiącu a ja zażywam tabletki antykoncepcyjne czy jak teraz przestane to nic się nie stanie ? I kiedy mogę zabrać kolejny raz jak wrócić żeby mieć zabezpieczenie

Należy skończyć aktualnie opakowanie i nie zaczynać nowego. Natomiast, aby ochrona była zachowana, w przyszłości należy rozpocząć nowe opakowanie w pierwszy dzień Pani miesiączki, ochrona będzie po 7 dniach prawidłowego stosowania.