Czy należy powtórzyć badanie BHCG?

Pierwszy dzien ostatniej miesiączki miałam 20.07. (mam 32 dniowe cykle) Do "pełnego" zbliżenia doszło z 05.08 na 06,08 w nocy. Owulacje miałam prawdopodobnie 06.08 wieczorem. 13.08 zrobiłam beta HCG <0.1 . Dzis z ciekawosci zrobiłam test ciążowy - jedna słaba kreska cienka jak włos. Czy powinnam np jutro powtórzyć badanie krwi beta HCG? Nie wiem czy to ma związek - jestem "właścicielką" macicy jednorożnej. Pierwszą ciąże donosiłam do 35tc

Piotr Pilarski

Tak, najlepiej wykonać trst bhcg z krwi i udac się na wizytę do ginekologa.

Pozdrawiam.