Czy po przyjęciu EllaOne powinnam nadal brać tabletki?

Witam, przyjmuje tabletki belara co prawda z 2-3 godzinnym opóźnieniem. We wtorek- tydzień tabletek - odbyłamstosunek z wtryskiem lek przed ciąża sprawił że przyjęłam w środę Elle one czy dalej powinnam brać tabletki czy zrobić 5 dniowa przerwę bo słyszę różne opinie Jak prawidłowo powinnam postapic

Szanowna Pani nie powinno przyjmować się progestagenu przez 12 dni po przyjęciu ellaone