Czy te objawy to wynik stresu lub depresji?

Witam. Od 3 tygodni boli mnie głowa w okolicach skroni. Ból tępy o różnym nasileniu. Zaczęło się od lekkiego zasłabnięcia ale bez utraty przytomności wizyta u lekarza i stwierdzone nadciśnienie. Nastepnego dnia od zarzycia leków na obniżenie ciśnienia zaczeła boleć mnie głowa. W między czasie zmienione leki i mniejszona dawka, profilaktycznie acard. Byłem u neurologa powiedział że wszystko ok, wyniki krwi razem z tarczycą wątrobą crp są ok. Lekko podwyrzszony cholesterol. Od bólu pojawiają się stany lękowe. Leki przeciwbólowe nie pomagają. Czekam na rezonans z kontrastem, brak nudności, wymiotów utrat świadomości sam ból ale na zasadzie ucisku nie pulsacyjny. Stres, depresja?

Jeśli - po badaniach- lekarze wykluczą somatyczne podłoże zaburzeń i objawów będzie to oznaczało ich psychologiczne pochodzenie (jest to jak najbardziej możliwe). Zachęcam wówczas do skorzystania z pomocy psychologa, psychoterapeuty.