Czy te wszystkie objawy mogą mieć związek ze stresem?

Dzień dobry, od kilku dni czuje gule w gardle, uczucie duszności, ból głowy, zawroty głowy, osłabienie, uczucie, ze zaraz stracę przytomność ,wcześniej około 1 Msc temu pojawiły się rwania w okolicy kostek u stop, później, gdy zaczęłam myśleć o tym bardziej intensywnie pojawiły się kłucia na ciele, ból kręgosłupa, drętwienia stop i mrowienie, czasami po nocy budzę się cała mokra. Dodatkowo zrobiłam wyniki krwi dla siebie: morfologia, ob, tsh, prolaktyna i wszystko w normie. Nie bardzo wiem co robić, z czym to się wiąże. Dodatkowo zaznaczę, ze mam ochotę często płakać przez ta sytuacje, czuje bezsens życia, oraz się mecze, dużo stresu mi towarzyszyło, jednak nie jestem przekonana czy to wina stresu całkowita, czy jednak coś ma innego podłoże.

To mogą być objawy psychosomatyczne związane ze stresem lub zaburzeniami lękowymi. Warto się im przyjrzeć wspólnie ze specjalistą, dlatego zachęcam do kontaktu z psychologiem lub psychoterapeutą.