Czy to jest nerwica serca?

Mam 35 lat. Puls do 160 ( w czasie wizyt u lekarza) w domu 100- 120 przy lekko podwyższonym ciśnieniu. Towarzyszą temu wymioty, drgawki, zawroty głowy. (badanie moczu, krwi, tarczyca, echo serca- w porządku) Dwa lata temu zmarł mi tata, mama dwa miesiące póżniej miała amputowaną nogę. samotnie się nią opiekuję, pracuję i ciągle narażona jestem na stres w rodzinie i w pracy. Czy to jest nerwica serca?

Witam Panią
Jeżeli wszystkie badania są w porządku to możliwe, że
Pani dolegliwości mają podłoże psychologiczne.
Czy to nerwica? Bardzo możliwe, jednak rzetelną diagnozę
można postawić tylko podczas osobistej konsultacji,
po wnikliwym wywiadzie i zbadaniu okoliczności,
które doprowadziły do opisanych zaburzeń.
Nie można jednak tego zaniedbać, gdyż objawy
będą się nasilać.
Może Pani skonsultować problem z psychiatrą.
Zachęcam też Panią do psychoterapii, która jest
najskuteczniejszym sposobem dotarcia
do przyczyny i znalezienia właściwego
rozwiązania problemu.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną
o problemie, to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Szanowna Pani, nie da się na takie pytanie odpowiedzieć bez kilku spotkań diagnostycznych i dogłębnego przeanalizowania problemu. Jeśli wizyty u lekarzy specjalistów nie dają rozstrzygnięć i odpowiedzi (tj. nie znajdują oni podłoża somatycznego Pani dolegluiwości) to może warto udać się do psychaitry? Albo psychologa? Zapewne wykonując taką kompleksową diagnostykę somatyczną, psychaitryczną i psychologiczną, Pani dolegliwośc zostanie poprawnie rozpoznana i będzie można włączyc dostosowane leczenie.
Pozdrawiam