Czy to może być jakaś alergia?

Witam, Podczas ostatniego roku te same objawy pojawily sie juz 4ty raz i dalej nie wiem co to moze byc. Wydaje mi sie ze to reakcja alergiczna na jedzenie/ napoj ale chcialbym to potwierdzic a ciezko mi znalezc informacje online. Wysypka wyskakuje zawsze w tym samym miejscu i pokrywa: • Polowe glowki penisa (jest czerwona i swedzi); • Podniebienie (jest to dosc dziwne uczucie, jakbym mial podniepienie pokryte jakas warstwa ktora troche swedzi), • Krostka z boku kciuka. Myslalem ze to moze byc spowodowane brakiej witamin ale bylem z tym u lekarza i mialem robione badania krwi i wszystko wydaje sie wporzadku. Z tego co czytalem to powracajaca wysypka zawsze w tym samym miejscu jest zazwyczaj spowodowana alergia. Farmaceuta u ktorego sie ostatnio radzilem, polecil mi prowadzenie dziennika aby notowac co moze ewentualnie to powodowac. Jest to dosc uciazliwe i chcialbym znalezc przyczyne ale poki co bez skutku. Zazwyczaj objawy znikaja po tygodniu, poltora. Jakby mogli panstwo to potwierdzic to byloby wspaniale.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. www.lenartowiczclinic.pl