Czy to możliwe, że mam alergie np. na roztocza?

Mam firmę odzieżową i zauważyłam, że gdy szyje ze skory naturalnej, szczegolnie jesli lezala ona w workach, dostaje Np wodnistego kataru, kicham, mam piesek pod powiekami, chrypkę Itp. Calosc przechodzi po kilku dniach o ile pozbede sie w ogole skory z pracowni. Czy to mozliwe, ze mam alergie np na roztocza z tych skor? Jest jakis sposob by temu zaradzić, bo utrudnia mi to prace:/Testy nie wykazały uczulenia na psa, zreszta mam jednego w domu i jest ok.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl