Czy to wygląda na pierwsze objawy ciąży?

Witam serdecznie mam problem. Jestem po operacji niespełna 2 miesiące. Było to krwawienie w brzuchu litr krwi jednak źródła krwawienia nie znaleziono. Po dziś dzień nie wiadomo skąd krwawiłam. Przy okazji została mi usunięta torbiel lewego jajnika. Cięcie było jak do CC nad spojeniem łonowym. Tak więc na daną chwilę nie wiem co mi było skoro narządy wszystkie prawidłowe i żadnego źródła krwawienia. A teraz moje pytanie. Po konsultacji z ginekologiem a nawet jego zaleceniu ze względu na mój stan psychiczny prosił bym zaczęła cieszyć się życie. Uprawialiśmy z mężem sex 6.02 dwa dni przed owulacją, był to stosunek przerywany owulacja wystąpiła 8.02 co dało się odczuć bólem tym razem już obu jajników. od 10.02 do około 12.02 wystąpiły u mnie straszliwe upławy biała wydzielina bez zapachowa, bardzo dużo. Po tym jak zminimalizowały się wystąpiły bóle w podbrzuszu takie same jak przy okresie i lekkie kłucie jajników jednak okres dopiero 23.02. Więc to zdecydowanie za wcześnie. Mam dużo silniejsze parcie na mocz i od piątku nie mogę się załatwić mam nabrzmiały brzuch. Czy to wygląda na pierwsze objawy ciąży. Strasznie się boję kocham dzieci i to nie w tym problem byłabym niezmiernie szczęśliwa, tylko że może zaszło to za wcześnie po operacji. Proszę o jakąś poradę Nie jestem już młoda mam 35 lat i dwa porody SN za sobą. Ostatni 6 lat temu. Do ginekologa jestem oczywiście zapisana bez obaw ale to małe miasteczko i trochę się czeka tym bardziej że do miesiączki jeszcze parę dni. Z góry ślicznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam cieplutko

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac się do lekarza ginekologa