Dlaczego ciągle zmagam się ze zmęczeniem?

Witam! Od jakiegoś czasu jestem osłabiona, mam nogi jak z ołowiu, ledwo idę po schodach, pod górkę, gdy kucnę a potem nagle wstanę, mam mroczki przed oczami, uderza mnie ból w głowie, po kilku sekundach wszystko mija. Moje wyniki krwi są ok, jej dużo warzyw, biorę multiwitaminę, magnez. Ciągle ospała, zmęczona, niezależnie od pory dnia, choć nie mam problemów ze spaniem w nocy. Po wypiciu kawy, zamiast nabrać energii, jestem bardzo śpiąca - odwrotny efekt., choć nie zawsze. Proszę o wskazówki.

Witam serdecznie,

pisze Pani iz badania krwi są w porządku ale zastanawiam się czy badała Pani hormony tarczycy, tj. TSH, FT3 i FT4 ? Objawy mogą sugerować niedoczynność tarczycy lub problemy z cukrem więc warto tez sprawdzić cukier na czczo oraz po obciążeniu glukozą. Jeżeli te wszystkie badania Pani robiła i były w porządku można wyniki powtórzyć. Warto też zadbać o zdrową i pełnowartościową dietę. Być może są jakieś braki składników odżywczych. Jeżeli byłaby Pani zainteresowana można opisać mi na maila swój przykładowy dzień - co Pani zjada, jakie porcje, jak często są posiłki, ile czasu po przebudzeniu zjada Pani śniadania a ile czasu przed snem kolację itp. Ja chętnie zerknę i wskażę ewentualne błędy żywieniowe.
kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk