Dlaczego leki nie działają przy przewlekłym zapaleniu żołądka?

Dzień dobry. Rok temu miałam robiona gastroskopie diagnoza przewlekle zapalenie żoładka. Test ureazowy ujemny. Brałam 2 miesiace emanere. Po paru miesiacach od skonczenia leków wszytsko do mnie wrocilo prosze o jakas porade co moze byc tego przyczyna lekarz rozklada rece. Usg brzucha w porzadku. Badania krwi i moczu ok. Do dolegliwosci dolaczyla ostatnio biegunka dostałam Xifaxan ale nie pomogł nie wiem co mam robic pomozcie nastepna wizyte mam dopiero w kwietniu

Lek. Tomasz Budlewski

byc może warto jest pobrać wycinki z żołądka i wykonać odpowiednie badania aby określić przyczynę zmian,. proponuję zgłosic się do lekarza gastroenterologa./