Dlaczego mam dziwne przeczucia?

Witam mam od jakiegoś czasu tak z rok czasu dziwne przeczucia na pare dni przed jaką kolwiek awantura w domu . Budzę sie zdenerwowana, mam ucisk w żołądku wszystko leci mi z rak , , ogarnia mnie tak zwana panika wtedy juz wiem ze cos sie wydarzy, faktycznie tak jest po prostu to czuje, czy idzie jakoś to stlumic i nie chodzi o wizyty u specjalistów

Dzień Dobry Pani,

Z Pani relacji wynika, że to o czym Pani myśli, to przyciąga To.
W psychologi nazywane jest to "samospełniającą się przepowiednią".
Podsumowując, to o czym myślimy, to przyciągamy...

Z mojej strony zachęcałabym Panią by nadać pozytywne znaczenie swoim myślom...

Z przesłaniem dla Pani, Tego, Co jest Pani potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Dzień dobry. Bardzo często wyczuwamy zbliżający się konflikt w domu, szczególnie jeśli jest się osobą wrażliwą. Często wynika to z rodzącego się już napięcia, pomiędzy uczestnikami życia domowego, które ciężko początkowo opisać. Proponuję większą uważność w przyglądaniu się zachowaniom najbliższych, z czasem zacznie Pani zauważać zmiany w zachowaniach i napięcie towarzyszące zbliżającemu się konfliktowi. Serdecznie pozdrawiam.

http://psychoterapia-krakow.net/