Dlaczego mam wrażenie, że przeskakuje mi obraz?

Witam, Od kilku dni mam wrażenie że "przeskakuje" mi obraz. Nie wiem czy to spowodowane czymś z galkami ocznymi czy też jakiś problem z mózgiem. Dzieje się tak wtedy kiedy obracam głową (nie zawsze) bądź podniose się z kanapy czy czegokolwiek. Oddam że nie mam tych dolegliwości od rana tylko od południa. Tydzień temu przestałam brać sertraline która polykalam przez rok czasu, leczylam nerwice lekowa, nie wiem czy ma to jakiś związek. Zaczęłam również chodzić na siłownię i noszę słuchawki tak zwane "czopki" czy to może przez nie? Kiedyś miałam incydent z zaburzenie pracy błednika. Dziękuję za odpowiedź z. Góry!!!

Dzień Dobry Pani :)

A jak było wcześniej u Pani z aktywnością fizyczną?

Zaprezentowane przez Panią symptomy mogą być odpowiedzią na (być może?) zbyt intensywny wysiłek w słuchawkach.

Warto byłoby kontrolnie skonsultować niepokojący Panią symptom z Okulistą oraz Laryngologiem.

Do rozważenia konsultacja psychologiczna.
Zapraszam do konsultacji psychologicznej online (via Skype).

Z życzeniami dla Pani pomyślności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605