Dlaczego nie czuje popędu?

Witam, mam problem i nie wiem co powinnam z tym robić, nie czuje wcale popędu, mimo, że kocham swojego chłopaka. Nie chce żeby kolejny związek się przez to rozpadł, dodam, że w dzieciństwie byłam molestowana.. czasem to do mnie wraca, często płacze, jestem wybuchowa i mam ciągłe zmiany nastrojów. Czy może przyczyną są hormony?Źle znoszę miesiączki, jest mi słabo, bardzo bolesne i od kilku lat wciąż nieregularne. Chciałabym jakoś wyzbyć się tej oschłości w sobie, gdzie powinnam się udać najpierw?

Witam Panią
Przeżyła Pani traumę, zbezczeszczono Pani ciało,
pogwałcono wszystkie Pani prawa,
zabrano poczucie bezpieczeństwa.
Dlatego zrozumiałe jest, że podświadomie
reaguje Pani lękiem w relacjach z mężczyznami.
Przeszłe traumatyczne wydarzenia odcisnęły
w Pani duszy piętno i przyniosły wiele trudności
i cierpienia w życiu dorosłym.
Pani obniżony nastrój, problemy z kontrolowaniem
emocji i zahamowane libido są konsekwencją
traumatycznych doświadczeń w przeszłości.
Niestety, raczej nie jest Pani w stanie sama sobie
z tym poradzić.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii,
dzięki której odzyska Pani równowagę wewnętrzną
i radość życia.
Gdyby chciała Pani porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu ze mną.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Witam, jeśli chodzi o bolesne, nieregularne miesiączki proszę się skonsultować z ginekologiem. Czy korzystała Pani z psychoterapii? Ma Pani za sobą bolesne doświadczenia które mogą mieć wpływ na Pani odczucia. Proszę skonsultować się z psychologiem. Pozdrawiam