Dlaczego nie radzę sobie ze swoim życiem po toksycznej relacji?

Dzień Dobry moje pytanie jest długie i wcale nie liczę na odpowiedźJestem 18 letnia kobieta,a raczej dziewczyna.Moja cała historia zaczyna się od toksycznego zwiazku z 36 letnim mezczyna.Związek był pełen przemocy fizycznej,psychicznej i obsesji na moim punkcie.Znajomość,a raczej próba jej skończenia po roku skończyła się pobiciem i gwałtem.Miałam epizod depresji,mam również nerwice lekowa i fobie społeczna,biorę faxigen.Wiąże się tylko z mężczyznami po 30,zdarza mi się ich dosłownie podczas intymnych sytuacji nazywać tatusiem.Mój obecny partner ma 33 lata,pomimo tej sytacji która się stała,proszę go żeby mnie bił,ponizał,tak jakbym chciała do tego w pewien sposob wracac.Często też sama robię sobie krzywde i sprawia mi to satysfakcję i ulgę seksualnie-psychiczną.Bardzo mnie kocha,oswiadczyl mi sie,planujemy wziąść ślub.Płacze gdy to proszę o poniżenie.Ja sama też płacze nawet gdy o to pytam.Jestem przerażona,czuję się ze sobą obrzydliwie.Zdarza mi się co dosłownie obrażać i manipulować nim mówiąc,ze skoro nie chce mnie uderzyć nie jest prawdziwym prawdziwym mezczyzna,ze mnie nie kocha.Brzydze się sobą od samej twarzy az po to co mam między nogami.Potrzebuję pomocy.Często po masturbacji i w yobrazaniu sobie takich rzeczy robię sobie krzywde.Nie wiem gdzie mam iść i gdzie szukać pomocy.

Sposób w jaki Pani funkcjonuje wymaga podjęcia działań leczniczych. Konieczna jest konsultacja i diagnoza tak psychiatryczna jak i psychoterapeutyczna (seksuologiczna). Aby było łatwiej dobrze jest udać się do najbliższego Ośrodka Interwencji Kryzysowej (lista ich lokalizacji dostępna jest pod adresem: http://www.interwencjakryzysowa.pl/osrodki-interwencji-kryzysowej). W opisanej przez Panią sytuacji bezpośrednim zagrożeniem Pani zdrowia są epizody samookaleczania i przemoc fizyczna. Może to doprowadzić do bardzo przykrych konsekwencji, dlatego nie wolno zwlekać z podjęciem leczenia.
Trzymam kciuki, aby wszystko się udało.
www.grabowski.gr
seksuolog@grabowski.gr