Dlaczego pomimo odchudzania waga nie spada?

Witam. Od około 2 tygodni jestem na diecie. Jem zdrowo i jem 5 posiłków dziennie. Mimo tego waga wzrosła :( i to 2 kg i utrzymuje się ona od dłuższego czasu. Dodam, że nie ćwiczę siłowo. Moją aktywnością fizyczna są spacery. Czy może to być zatrzymana woda? Wczoraj miałam jeszcze miesiączkę.

Dzień dobry,

dieta to bardzo ogólne pojęcie.

Podała Pani zbyt mało danych, aby móc ocenić rodzaj stosowanej przez Panią diety.

Jeżeli była ona zbilansowana przez dietetyka indywidualnie pod Pani kątem to istnieje możliwość, że zatrzymało się trochę wody w Pani organizmie.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga