Do jakiego lekarza udać się z nadmierną potliwością?

Witam. Od kilkunastu lat mam problem z poceniem sie dloni.. probowalem juz wielu wielu sposobow i nic...jeszcze bardziej...nieraz kapie mi z rak pot... ostatnio poce sie w nocy ze posciel rano mozna wykrecac... jestem na cos chory??? Do jakiego lekarza sie udac???

Marta Mielniczuk

Witam, gruczoły potowe są częścią skóry właściwej. Tematyką skóry i nadmiernego pocenia najlepiej zajmie się dermatolog i to on będzie w stanie po badaniu odpowiedzieć dokładniej na pytanie o stan Pana zdrowia. Pozdrawiam