Do jakiego lekarza ze skazami naczyniowymi

Do jakiego lekarza pojsc aby leczyc skazy naczyniowe,Po urodzeniu mialam duzego naczyniaka na glowie ktory sie wchlonal,do cwili obecnej mam naczyniaki w kregoslupie,na udach i innych niejscach czerwone plamki wysypki ktore nie gina ,czesto wylewy-zasiniaczone stawy lokciowe,wiotkosc miesni,i chod na uginajacych sie nogach,plytki krwi na granicy normy,po wyrwaniu zeba dlugie krwawienie,do tej pory zadan z lekarzy nie zwrocil na to uwagi,mysle ze warto byloby wyjasnic , Krystyna

Dzień dobry, najlepiej skonsultować to z chirurgiem naczyniowym.

Pozdrawiam
Alicja Adaszewska
Klinika Ars Estetica