Dreszcze, pocenie się, częsty katar, podrażnienie gardła

Morfologia,CRP,OB,RTG klatki,zatok, ASO,IgE-OK. TSH 4,23, potem 4,57 potem 6,79 ale to nie to. Objawy: temperatura ciągła od 7 miesięcy 37.2, dreszcze, pocenie się, częsty katar, czasem podrażnienie gardła. Jestem po wycięciu migdałkow ponad miesiąc mimo, że to nie była przyczyna stanów podgorączkowych, był w nich stan zapalny, zółta wydzielina, czopy ropne, przewlekłe zapalenie migdałkow to było,a wyniki tego nie pokazywały. Objawy się utrzymują, wymaz z gardła gronkowiec czy brać szczepionkę?

Prosze oznaczyć poziom 25(OH)D3 i jeśli zostanie stwierdzony niedobór (<30) to suplementować witaminę D3 do uzyskania poziomu 70. Trzeba też czym prędzej iść na kontrolę do laryngologa. Przyczyną części objawów może byc reflux.

Dr n. med. Monika Ĺukaszewicz

Szanowny Panie- Pyta Pan o szczepionkę - w tej sytuacji - jak najbardziej TAK.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt internetowy: ZnanayLekarz.pl – Tam znajdzie Pan wszystkie informacje kontaktowe.
Pozdrawiam, Dr n. med. Wojciech Kawiorski, Specjalista Chirurg Ogólny, Chirurg Gastroenterologiczny, Chirurg Onkologiczny, Gastrolog, Proktolog.