Escapelle a bolesność podbrzusza i ryzyko ciąży

Witam. W nocy z czwartku na piątek doszło do pieszczot z dziewicą. Nie było penetracji pochwy, nastąpił jedynie wytrysk w prezerwatywie, następnie organ ten został obmyty wodą. Kilka godzin później doszło do seksu oralnego na partnerze, następnie był pocałunek i seks oralny na partnerce, nie wydaje mi się, aby był w tym czasie drugi wytrysk. Około 16h po tym (na pewno mniej niż 24h) zażyta została tabletka Escapelle, sąbóle podbrzusza jako efektuboczny, czy jest możliwość zajścia w ciąże?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, z opisu wynika ze szanse sa znikome w opisanej sytuacji. Zalecam niemniej wykonać za 2 tyg test ciążowy badz udać sie do ginekologa. Pozdrawiam