Ile dni może trwać krwawienie po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych?

wzielqm 5 tabletek anty... Odstawiłam poniewaz złe sie czułam migrena złe stany psychiczne ... Daotalam po 2 dniach krwawienia . Prosze o odp ile mniej wiecej dni trwa krwawienie po odstawieniu antykoncepcji? Oraz po ilu dniach około powinnam dostac normalna miesięczke ?

Nie da się tego przewidzieć ile będzie trwało krwawienie, zwykle kilka dni, tak jak zawsze. Właściwa miesiączka może pojawić się po miesiącu lub nawet po kilku miesiącach