Indywidualna dieta, ćwiczenia a brak efektów

witam, mam problem,ponieważ od pół roku jestem na diecie,którą rozpisał mi trener personalny oprócz tego sporo ćwiczę(siłownia,siatkówka,aeroby) a waga wciąż się nie zmienia. Próbowaliśmy już wielu zmian w diecie,ale ciągle nic. Zrobiłam tsh i wszystko w normie. Mam nadzieję, że poradzą mi państwo , co w tej sytuacji mam zrobić, czy udać się do dietetyka czy innego lekarza, ewentualnie jakie badania zrobić.
KOBIETA ponad rok temu

Witaj,
Z Twojego maila trudno wyczytać o jakie zmian wagi chodzi, czy chcesz przytyć (zbudować masę mięśniową), czy stracić kilka kilogramów. Nie napisałeś również jaką dietę stosujesz, ile ma kalorii itp.
Pozdrawiam,
Aneta Kościołek

Witam, myślę, że warto udać się do dietetyka, w celu przeanalizowania swojego sposobu odżywiania, stylu życia, a także stanu zdrowia. Wszystkie te aspekty wpływają na masę ciała i szybkość jej utraty. Pozdrawiam.