Infekcja z wymiotami a stosowanie Lesinelle

Witam, przyjmuję lek Lesinelle od 10 mies. W trzecim tygodniu blistra wystąpiła u mnie jednodniowa infekcja z wymiotami (przyjęłam tabletkę, ale wystąpiły wymioty, więc jakby tabletkę pominęłam). Nie przyjęłam niestety 2 tabletek następnego dnia. Kolejne tabletki przyjmowałam regularnie. Nie współżyłam od 2 miesięcy, więc nie ma ryzyka ciąży. Co powinnam zrobić w tej sytuacji (nie wykluczam współżycia w przeciągu kilku następnych dni)? Zacząć przyjmować następne opakowanie bez 7-dniowej przerwy?

Witam! W tej sytuacji tak jak Pani słusznie zasugerowała najlepiej jest rozpocząć przyjmowanie tabletek z nowego blistra bez robienia 7-dniowej przerwy.