Jak interpretować wynik morfologi u osoby z objawami wibracji rąk i stóp?

Witam.Mrowienia/wibracje w stopach i dłoniach cały czas natomiast drętwienia dłoni tylko nocą.Drętwienia tylko w pozycji zgiętych łokci i gdy leżę na dłoniach.Badanie eng wykazało rozpoczynającą się neuropatię z ucisku.Badania krwi w porządku oprócz cukru 106 przy normie do 99 i lekko podwyższony cholesterol 279.Morfologia test elisa, ob,ck,elektrolity,alt ast kreatynina lipidogram tsh ft4, rtg klatki piers, bad gin i mocz są ok. Neurologiczne bad (odruchy) też ok. Jakie jeszcze badania?

Lek. Tomasz Budlewski

Na jakim poziomie jest ucisk i na jaki nerw? Warto udac się do lekarza neurologa