Jak odstawić systen sequi?

Od 2lat stosuje systen sequi, ale chcę je odstawić. Pierwsza próba zakończyla sie fiaskiem, bo było jeszcze gorzej nim zanim zaczęłam je stosować. Teraz postanowiłam wydłużać czas ich stosowania i sukcesywnie co m-c wydłużam o jeden dzień, teraz je biorę co 7 dni i chcę całkowicie odzwyczaić od nich organizm. Czy w jakis sposób nie szkodzę sobie?

Lek. Michał Lenard

Odstawienie leku powinno odbywać się pod kontrolą Pani ginekologa.