Jak powinny wyglądać badania ogólne?

Witam mam 22 lata jestem mezyczyzna chcualbym zrobic ogolne badania czy jestem zdrowy itp jakie warto wykonac badania interesuje mnie krew,np usg,przeswietlenia,na kazdy narzad jakby i ogolnie bylem u lekarza ale nie chca mi w tym pomoc bo mowia mi ze jestem zdrowy a szukam przyczyny i chcialbym tzw okresowe badania zrobic ogolny stan zdrowia i wgl?

Dobry wieczór,

Jeśłi chodzi Panu o ogólne badania oceniajace stan zdrowia, to warto wykonać: morfologie, elektrolity, kreatyninę, mocznik, ASPAT, ALAT, układ krzepnięcia, CRP, TSH , analizę moczu oraz rtg klatki piersiowej i ewentualnie usg brzucha, jeślli odczuwa Pan jakieś dolegliwości w jamie brzusznej. Jeśli lekarz rodzinny nie widzi wskazań, to może odmówić Panu wykonania tych badań i wtedy konieczne będzie ich wykonanie prywatnie. Wymienione badania z krwi, to tzw "podstawówka":

Pozdrawiam

Marek Derkacz