Jak przybrać na wadze pomimo bólu klatki piersiowej i kolan?

Witam.Mam 21 lat, 165 cm i 53kg .Zapisałem się na siłownie lecz to był zły pomysł gdyz po podnoszeniu 5/10kg boli mnie bardzo klatka piersiowa.Również chcę nabrać masę mięśniową i przybrać ,jem 4 posiłki dziennie lecz waga ciągle ta sama.Jeszcze mam inny problem gdyz pracuje 2 lata jhuz na kuchni i od 3 msc bolą mnie kolana, strasznie nogi , plecy jak leze i rece.Co mam zrobic ?

Witam
Pana BMI wynosi 19,5 czyli jest w normie. Pana dolegliwości zdrowotne wymagają konsultacji lekarskiej. W doborze odpowiednich ćwiczeń powinien Pan skorzystać z pomocy trenera. Spożywanie 4 posiłków dziennie nie spowoduje wzrostu masy ciała jeśli nie są odpowiednio zbilansowane. Dietetyk pomoże Panu w dobraniu odpowiedniej diety.
Pozdrawiam