Jak spalić boczki oraz tłuszcz na brzuchu?

Witam. Jestem nowym użytkownikiem;). A więc mam problem jak w temacie. Mam zamiar "zbić" brzuszek oraz boczki;). Mam 17 lat, mierzę 175 cm oraz ważę 71 kg. Jem ogólnie zdrowo, przynajmniej unikam niezdrowych produktów. Biegam 3x dziennie po 30 minut. Nigdy wcześniej nie podejmowałem się diety.

Witam.

W redukcji tkanki tłuszczowej na brzuchu istotne są nie tylko ćwiczenia, ale i odpowiednia dieta. Przydatne porady uzyskasz z artykułu http://portal.abczdrowie.pl/dieta-na-odchudzanie-brzucha

Przyczyną gromadzenia się tłuszczu w okolicach brzucha może być niewłaściwa dieta i brak ćwiczeń fizycznych. Dlatego powinieneś zacząć wykonywać ćwiczenia na tę partię ciała. Przykładowo 20 minut ćwiczeń siłowych, np. brzuszki, pompki, i inne, które znajdziesz na stronie www.abccwiczenia.pl, a dalej minimum 30 minut ćwiczeń tlenowych, świetne będzie pływanie, które wysmukla brzuch, przy czym nie jest męczące.

Jednak na efekty trzeba czekać czasem nawet kilka miesięcy, dlatego nie warto tracić motywacji i dalej wytrwale dążyć do wyznaczonego celu.

Pozdrawiam.