Jak wyleczyć problem z nadmierną potliwością i nieprzyjemnym zapachem potu?

Witam. Od jakiś pół roku mam problem z nadmierną potliwością i nieprzyjemnym zapachem potu spod pach. Muszę myć się 2-3 razy dziennie. Nie stresuje sie,w miarę dobrze sie odżywiam,bmi w normie. Nie wiem co może być przyczyną tego nieprzyjemnego zapachu. Zdaża się też ,że wydzielam tak dużo potu,że spływa mi on kropelkami a niekiedy ciurkiem po ramieniu. Proszę o pomoc.

Proszę zgłosić sie na konsultację do endokrynologa.

Na nadpotliwość bardzo skuteczne i pomocne sa zabiegi z botoxem, można je wykonać u lekarza medycyny estetycznej