Jaka może być przyczyna tak podwyższonego poziomu prolaktyny?

Witam, moja córka ma 24 lata i w wynikach badań krwi wyszła wysoka prolaktyna 64 jednostek. Endokrynolog zalecił zażywać na początek przez 3 miesiące Bromergon na jej obniżenie. Po tym spadła do 38 jednostek. Później po kolejnych trzech miesiącach zażywania wyniki prolaktyny pokazaly 45 jednostek. Zaczęły nasilać się skutki uboczne zażywania tego leku, to znaczy nudności, bóle brzucha, które stały się naprawdę uciążliwe, wyniki badań córka powtórzyła za dwa tygodnie aby upewnić się, że są takie same w innych fazach cyklu. Niestety wyniki bez zmian. Dodam, że jej miesiączkowanie przebiega normalnie, jest regularne. Dodam także, że ma alergie i przyjmuje regularnie takie leki jak Jovesto oraz Singulair - czy to może przyczynić się do wzrostu omawianego hormonu? To co nas martwi to to, że jej waga spada, chociaż i tak była bardzo szczupła już wcześniej. Lekarz nie rozmawia zbytnio z córką, nie odpowiada na nurtujące pytania i tylko przepisuje leki, których córka też nie chce zażywać bo po nich codziennie źle się czuje. Jaka może być przyczyna tak podwyższonego poziomu prolaktyny oraz jaka może być przyczyna chudnięcia? W zasadzie każda rada udzielona w tym temacie będzie dla nas pomocna.

guzy wydzielające prolaktynę (prolactinoma),
choroby naciekowo-zapalne podwzgórza,
działanie uboczne niektórych leków (m.in. leki hipotensyjne, neuroleptyki, leki przeciwdepresyjne),
niewydolność nerek lub wątroby,
urazy podwzgórza i szypuły przysadki,
niewyrównana niedoczynność tarczycy,
obecność nieprawidłowej cząsteczki prolaktyny,
hiperprolaktynemia czynnościowa (okresowe, nadmierne wydzielanie hormonu, w odpowiedzi na bodźce, takie jak: stres, sen, seks, drażnienie brodawek sutkowych),
ciąża.