Jaki może być powód błędnego CRP?

Jaki może być powód błędnego crp?zawsze jest w normie i sprawia to wiele problemów ponieważ często choruje ,nie mam iga i zanim stwierdza ,ze nie ma juz co zwlekać jest zle. Przy pneumokokowym zapaleniu mozgu od ucha miałam crp rowniez w normie - w dzien operacji i ciezko jest z tym dyskutować wiec dochodzi do skrajnych sytuacji.

Lek. Katarzyna Szymczak

A oznaczano Pani kiedyś OB w tych sytuacjach? Może tym się posiłkować,a ci do crp może nie wydziela Pani tego białka.
Pozdrawiam