Jakie należy przeprowadzić badania i zalecenia przy przewlekłych bólach żołądka?

Witam , byłam dzis u lekarza ze względu na bóle żołądka ktore towarzyszą mi od kilku tygodni codziennie i nasilają sie wieczorami . Lekarz zrobił jedynie badanie na obecność helicobakter ktore wyszło ujemne . Kazał mi wyeliminować jednak z diety pieczywo, makarony, ziemniaki oraz przetwory mleczne czy jest to dobre zalecenie bez żadnych dodatkowych badań tylko z wywiadu ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza Gastroenterologia. Sądzę że konieczne badanie do wykonania to badanie Gastroskopowe