Kiedy mogę zacząć współżyć z partnerem?

Witam. Lekarz przepisał mi tabletki antykoncepcyjne i kazał mi je brać ostatniego dnia miesiączki. Kiedy więc mogę uprawiać sex z partnerem po zażyciu tych tabletek? Czekam na szybką odpowiedź. Pozdrawiam
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!
Jeżeli rozpoczyna Pani przyjmowanie tabletek między 2 a 5 dniem cyklu, należy stosować dodatkowe metody zabezpieczenia przez pierwsze 7 dni ich stosowania.
Pozdrawiam