Kłucie w oczach, bóle głowy przy niskim ciśnieniu

Witam, mam 45 lat, studiuję, pracuję, bardzo często (od kilku lat) boli mnie głowa, prawa półkula, przy tym bólu boli mnie oko, jakby nad gałką ktoś kuł powiekę, tabletki nie zawsze skutkują, jestem niskociśnieniowcem, zdrowie ok (w dłuższej obserwacji brak przyczyn występowania bólu tzn. związek z pogodą, stresem itp.) pozdrawiam

Są to segmentowe bóle migrenowe. Nalezy podnieść ciśnienie ogólne dopełniając układ krążenia płynem,czyli woda, a do tego słona kolacja.. Wskazane też zmierzenia Tp w obu oczach w czasie bólu głowy aby wykluczyć zwyżki ciśnienia ocznego. Pozdrawiam