Kłujące bóle brzucha i zaparcia

witam mam lat 26 i mam bóle w lewym boku kujace przy tym zaparcia a miesiacze dostalam 13 sierpnia i byla lekko obfita i tylko 2 dni a w dodatku zauwarzyłam na brzychu jasno jaskrawa kreske która idzie od dolu pod biust a aktualnie nieprzebywam w polsce i niewiem co to jest jestem ciaglke zmenczona i obolała prosze o odpowiedz jak najszybciej
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Zaburzenia jelitowe mogą wynikać z nieodpowiedniej diety. Pozostałe objawy nie są na tyle specyficzne aby podać konkretne rozpoznanie. Jednak zasugerowałbym wykonać test ciążowy. Linia, o której Pani wspomina jest dość częsta właśnie u kobiet w ciąży. Możliwe iż krwawienie, o którym wspomina Pani to nie okres a krwawienie implantacyjne.