Kłujący i piekący ból w dolnej części żeber

Witam. Od dwóch dni odczuwam silny, kłujący lub piekący ból w dolnej części żeber po lewej stronie ciała (zlokalizowane w chrzęstnym połączeniu żeber rzekomych z mostkiem). Zdarzają się napady świądu skóry w pasie tych żeber od kręgosłupa po mostek. Ból jest ciągły, choć momentami się bardzo nasila. Nie miałem żadnego urazu, ani wypadku. Ojciec choruje na cukrzyce - czy to może być trzustka? Z żołądkiem nie miałem problemów, ale mam dużo stresów - czy to mogą b4eyć wrzody? Proszę o pomoc

Małgorzata Panek

Bez badania nie można jednoznacznie określić przyczyny. Mogą być to objawy związane z żołądkiem, ale także np półpaścem. Proszę udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam