Krótsza przerwa pomiędzy kolejnymi opakowaniami tabletek antykoncepcyjnych

Witam, miałam przerwę w braniu tabletek i nie pamiętam czy kolejne (drugie po przerwie) opakowanie powinnam wziąć w niedziele czy poniedziałek? Czy jeśli zrobię przerwę mniejszą niż 7 dni to nadal będę zabezpieczona?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!

Przerwę między tabletkami zawsze można skrócić, nigdy wydłużyć!
Tylko w ten sposób działanie tabletek zostanie podtrzymane.

Pozdrawiam.