Krwawienie i bóle podbrzusza - co może być przyczyną?

Witam.Mam 22lata ostatnia miesiączka trwała 2tyg,dostałam ja 7listopada ,potem przestało 9dni później zaś krwawię do dziś po troszkę mam bóle podbrzusza ,całego brzucha kluje z prawej strony potem z lewej nie wiem skąd ten ból aż w nocy się budzę tak boli,proszę o najszybsza odpowiedź ,do ginekologa mam za 7dni a bardzo boli ,dziękuję

Istnieje wiele możliwych przyczyn nieprawidłowego krwawienia i bólu, niestety bez badania i większej ilości informacji nie da się postawić diagnozy. Z uwagi na intensywność opisywanych dolegliwości doradzam raczej szybkie skontaktowanie się z lekarzem pierwszego kontaktu lub na SOR oraz oczywiście konsultację ginekologiczną. Pozdrawiam.