Mała plamka na USG a ciąża

Mam 21lat,nigdy nie mialam regularnej miesiaczki, zaczelam wspolzyc i brac tabletki anty,okres byl co do dnia. Teraz mam przerwe drugi miesiac bez tabletek,po pierwszym miesiacu nie brania tabletek okres sie spoznil kilka dni,teraz okres spoznia sie po raz kolejny,bylam u ginekogloga i na badaniu usg pojawila sie mala plamka, niby poczatki ciazy,zrobilam test wyszedl negatywny. Czy to ciaza czy falszywy alarm ? Dodam,ze czesto mam biegunki naprzemian z zaparciami. Lekarze wołam o waszą pomoc!!

Piotr Pilarski

Jeśli test jest negatywny to to wyklucza ciążę. Odnośnie innych objawów sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.