Mdłości, kołatanie serca, ból okolic serca przy wdechu, odrealnienie i zawroty głowy

Mam 19 lat Przeczytalem o toczniu i bardzo sie boje . Wykonane badania. Rez.glowy,rtg kreg szyjnego, dop. szyjnych i kreg.,usg brzucha ,tsh ft3 ft4 ,borelioza,okulista ,laryngolog, krew pod katem serca, ekg ,echo,proba wysilk., holter.Wszystkie ok.Mimo to mam mdlosci, kolatania serca, bol okolic serca przy wdechu i dotyku, ciagle odrealnienie ,czasem zawroty ,oslabienie, depersonalizacje, ucisk szyi. Boje sie ze to nie nerwica a toczen .brak rumieni, stawy nie bola.co to?jakie badania zrobic?

Witam,
prócz robienia dodatkowych badań zachęciłabym także po prostu do porozmawiania z lekarzem w celu wyjaśnienia tego stanu rzeczy. To o czym Pan pisze to mogą być także objawy nerwicy. Fakt, że pojawiają się takie obawy o jakich Pan pisze, także nie jest zaskakujący, tak po prostu dzieje się w zaburzeniach lękowych (nerwicy). W zaburzeniach lękowych występuje taka wyjątkowa wrażliwość na objawy płynące z ciała oraz taka ich interpretacja, która powoduje obawy o zdrowie. Zaburzenia lękowe są zaburzeniami w których mamy do czynienia z niejakim rozregulowaniem naturalnego systemu strachu, który z kolei objawia się w pewnej szczególnej wrażliwości na pewne bodźce (np. sygnały płynące z ciała) oraz różnymi obawami z tym związanymi. Stan ten z powodzeniem się leczy, bardzo dobrą formą jest psychoterapia. W razie dodatkowych pytań czy wątpliwości proszę o kontakt indywidualny. Pozdrawiam.