Mdłości, wymioty i podwyższona temperatura ciała

W srode caly dzien wymiotowalam, mialam temperature,do dnia dzisiejszego(z przerwami)mam mdlosci,odbija mi sie trescia pokarmowa zoladka-jem lekkostrawne pokarmy,czuje oslabienie. Zazywam od pt flore bakteryjna i lek na niestarwnosc-nic nie pomaga.
ponad rok temu

Witam serdecznie. Jeżeli objawy utrzymują się już od dość długiego czasu proponuję udać się do lekarza. Powodów nudności i wymiotów może być wiele, stąd trudno określić ich przyczynę. W diagnostyce różnicowej należy wziąć pod uwagę błąd dietetyczny, zatrucie pokarmowe, może ciąża??. Osłabienie i brak poprawy po wstępnym leczeniu jest wskazaniem do diagnostyki.