Zapytaj lekarza

1 , 0 1 9 , 5 5 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Mrowienie w lewej nodze i ból przy prostowaniu prawej ręki

.Szczerze przyznaje tabletek nie zażywałam a masaży nie doczekałam bo przeszło i miałam wyjazd.po ok 3 mieś obudziłam sie z identycznym mrowieniem w lewej nodze od kolana po same kostki tylko goleni .ostatnio nie mogłam szybko wyprostowac prawej reki bo czułam okropny ból jakby cos miało mi rozerwać miesnie trwalo to ok 3 tyg.u lekarza juz nie byłam
KOBIETA ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie objawy jakie Pani podaje mogą mieć związek z niewydolnością krążenia, żylną choroba zakrzepową lub takze mogą być wynikiem zmiany w obrębie kręgosłupa . Warto aby wykonać badanie obrazowe kręgosłupa oraz podstawowe badania krwi w tym układ krzepnięcia .

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Tak jak Pani pisze prawdopodobnie na RTG Pani doktor doszukała się zmian zwyrodnieniowych. Skoro zapisała tabletki dla diabetyków to oznacza, że Pani poziom cukru nie był w porządku. Trzeba takie tabletki zażywać według wskazań Pani doktor. Bóle są zapewne związane ze zwyrodnieniami więc masaże w takim wypadku powinny pomóc. Skoro chce Pani uzyskać konkretnych informacji na temat swojego zdrowia i uzyskać wyniki swoich badań trzeba ponownie udać się na konsultację do Pani doktor.

Specjalista chirurgii ogólnej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy