Narośl w przełyku

Witam, mam crp 11, wszystkie inne parametry w badaniu ogólnym krwi w normie. OB na granicy, znaczy 15 i ciężar właściwy moczu 1025, czyli też na granicy. Znacznie więcej się pocę. Nadmieniam, że jestem osobą o otyłości olbrzymiej. USG piersi w normie. Czuję natomiast jakby mi coś narosło na przełyku od jego przedniej strony, tak jakby coś mnie dusiło. Nie wiem co mi jest, zresztą lekarz pierwszego kontaktu również. Proszę o szybką odpowiedź, bo nie wiem gdzie szukać pomocy. Pozdrawiam

Witam! Nie znając wartości referencyjnych danego laboratorium trudno oceniać zwłaszcza CRP, którego zakresy wartości prawidłowych są bardzo różne w zależności od metody oznaczania. Jeśli chodzi o uczucie ucisku w gardle, mam nadzieję, iż badał Panią lekarz rodzinny, m.in. ocenił wielkość tarczycy. Wskazane jest również badanie laryngologiczne oraz gastroskopia. Pozdrawiam