Nudności po kolce jelita grubego
W czwartek w ubiegłym tygodniu dostałam boleści brzucha pojechałam do szpitala dali mi kroplówke,zastrzyk i stwierdzili kolke jelita grubego. We wtorek w nocy znowu dostałam ataku skierowali mnie na SOR i tam zostałam na noc zrobili mi badania z krwi,mierzyli ciśnienie,zrobili usg brzucha. W badaniach i usg nic nie wykryto wyszlo wszystko dobrze,odesłali mnie do domu i mam być na diecie lekkostrawnej mimo wszystko teraz odczuwam nudności i strasznie mi nie dobrze. Co moze byc przyczyna?

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
70 poziom zaufania
Szanowna Pani,
Jeśli wykluczono przyczynę organiczną to być może Pani dolegliwości są spowodowane zaburzeniami czynnościowymi. Wskazana jest konsultacja u doświadczonego gastrologa.