O czym może świadczyć zmęczenie, nudności, ból węzłów chłonnych oraz nacisk na pęcherz?

Witam, Mam pytanie,ponieważ bardzo się obawiam i już sama nie wiem co myśleć. Tydzień temu ze swoim chłopakiem podczas pieszczot doszło jedynie do ocierania narządami o siebie przez bieliznę a następnie skończyło się to wytryskiem na brzuch i w okolice pępka. Dodam że przy wytrysku miałam bieliznę i spodnie więc sperma nie mogła spłynąć niżej. Do niczego więcej nie doszło. Wytarliśmy nasienie jedynie ręcznikiem,nie wzięłam prysznica. Wiem,że jest to raczej fizycznie niemozliwe,żeby doszło do ciąży.. ale martwią mnie moje objawy towarzyszące od tamtego czasu: Jestem czasami ospała i taka zmęczona, po posiłku albo rano jest mi niedobrze i czuję taką blokadę w gardle, afty i nadżerki, bolą mnie węzły chłonne szczególnie wieczorem bardzo, czuję taki nacisk na pęcherz i żołądek, co jakiś czas mam takie skurcze/ukłucia w jajniki,koło pęcherza albo nawet koło pępka, sikam dużo częściej niż zwykle. Dodam że jestem młodą osobą w dodatku dziewicą,a wydarzyło się to najprawdopodobniej w czasie owulacji Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć