O czym świadczą bóle mięśniowo-stawowe i drżenie rąk?

Wszystko zaczęło się rok temu od anizokorii w lewym oku, po 2-3 miesiącach doszły do tego drętwienia i kończyn i pulsowanie ciała, czasem potrzeba napinania mięśni i mrugania oczami. Po jakimś czasie przeszło. W tym roku zauważyłem, że widzę gorzej rzeczy w oddali o dziwo w prawym oku, bardziej zamazane, ale okulistycznie nie wyszło, że mam jakąś wadę, tylko zwyrodnienia na dnie lewego oka. Doszło mi drżenie kończyn, co najmniej raz w miesiącu pobolewa mnie mięsień prawej łydki i w zgięciu łokciowym. I od 3 tygodni boli mnie duży palec w lewej stopie (nwm czy to ma związek) Najbardziej męczą mnie: anizokoria, pulsowanie ciała, bóle mięśniowo-stawowe, drżenie rąk. Byłem na mri głowy i nic, miałem eeg i nic, oprócz nadwrażliwości na hw, pamiętam, że z badań krwi za niski cholesterol całkowity, poziom mpv a za wysoki poziom monocytów. Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana konsultacja neurologa i reumatologa po badaniu i zapoznaniu się z dotychczasowa diagnostyka będzie można zalecić dalsze postępowanie