O czym świadczy kłujący ból, który wędruje po klatce piersiowej?

Dzień dobry! Dwa tygodnie temu ustąpiły u mnie objawy przeziębienia albo infekcji grypopodobnej i pojawił się u mnie szybki puls ok. 120 ud/min w spocz. oraz obniżona temp. ciała 35,5st. Udałem się 25.10 do lekarza, skierowano mnie do szpitala z podejrzeniem ZMS, lecz wyniki CRP, tromponiny BNP-Stat są bardzo prawidłowe, UKG i EKG ok, WBC11,3 i do dzisiaj utrzymuje mi się tętno 100 ud/min, do tego czuję kłujący ból, który "wędruje" po klatce piersiowej, najczęściej koło serca. Co robić? M,23l.

Lek. Tomasz Budlewski

A jak względem tachykardii wypowiedzieli się lekarze badający w szpitalu ? Opis wskazuje na infekcje a jakieś jeszcze objawy ?